משחק "מחשבות עולות"

המשחק הוא משחק רביעיות קלאסי עם ערך מוסף שבו המשתתפים לומדים להסתכל על אירוע והמחשבות שצצות בעקבותיו, ובעזרתו הילדים מבינים כמה המחשבות יכולות להעלות אותנו או להוריד אותנו.
המשחק משקף למשתתפים שהבחירה היא תמיד בידיים שלהם – ושתמיד כדאי לחשוב מחשבות טובות, מעצימות ומקדמות שמעלות לנו את מצב הרוח, הביטחון ותחושת האושר והשמחה.

המשחק שאנחנו רוצים להוציא לאור הוא משחק רביעיות קלאסי עם ערך מוסף שבו המשתתפים לומדים להסתכל על אירוע והמחשבות שצצות בעקבותיו, ולהבין כמה המחשבות יכולות להעלות אותנו או להוריד אותנו.
המשחק משקף למשתתפים שהבחירה היא תמיד בידיים שלהם – ושתמיד כדאי לחשוב מחשבות טובות, מעצימות ומקדמות שמעלות לנו את מצב הרוח, הביטחון ותחושת האושר והשמחה.

יוסי – במקצועי אני מאמן ילדים ונוער, בעל תואר ראשון בחינוך ובעל תעודת הוראה. מאז שאני זוכר את עצמי אהבתי את החיבור לילדים ונוער, אהבתי ללוות ולעזור בכל דרך אפשרית.
נילית – במקצועי אני מאמנת לילדים ונוער ומעצבת גני ילדים ובתי ספר. אוהבת לשלב את עולם הילדים ועולם הדמיון והיצירה. יחד אנחנו הורים לארבעה ילדים מופלאים (-:

המשחק זמין לרכישה כעת!

הדבר הראשון שאנחנו מלמדים ילדים בתהליך אימון זה שאנחנו אלו ששולטים בכל האיברים שלנו בגוף, וכן גם במוח (-: אנחנו מסבירים לילדים שיש לנו את הכוח לשנות את המחשבות שלנו לטובה וכך גם את החיים שלנו לטובה.
רצינו להנגיש לילדים את ההבנה כמה כוח יש למחשבות, ואיך בקלות ניתן לשנות אותן לטובה. המחשבה שלנו משפיעה לנו ממש על כל הגוף שלנו, מחשבה מורידה היא ממש כמו מאכל מקולקל שמחליש את הגוף שלנו שגורם לנו לכאבים ומצב רוח ירוד. מחשבה כמו "אני לא מסוגל" או "אני לא מסוגלת" יכולה להוריד את הביטחון העצמי, להוריד את המוטיבציה ולהוריד את מצב הרוח ואת השמחה.                לעומת זאת מחשבה מעלה הא כמו אוכל בריא ומזין שמחזק את הגוף שלנו בהמון ויטמינים מינרלים שהגוף זקוק להם. אוכל בריא נותן לנו אנרגיה, כוח לתנועה וכמובן מעלה את מצב הרוח. מחשבה כמו " אני מסוגל" או " אני מסוגלת" יכולה להעלות את הביטחון העצמי, להעלות את המוטיבציה ולהעלות את מצב הרוח ואת מפלס השמחה.

משחק קלפים מחשבות עולות

מטרת המשחק היא בעיקר להראות למשתתפים את הקלות שבה אנחנו יכולים לשנות את המחשבות שלנו לטובה.
מטרת המשחק היא בעיקר להראות למשתתפים שכמו שאפשר ליצור מחשבות מורידות על מצב מסוים,  ניתן גם ליצור מחשבות מעלות – הבחירה היא תמיד בידיים של כל אחד. במשחק קיימים 5 מצבים מהחיים שהם מצבים לא נעימים ואז לכל מצב יש מחשבות מעלות לגביהם ויש מחשבות מורידות לגביהם. – כדי שהמשתתפים יראו איך גם למצב לא נעים ניתן להסתכל על החצי הכוס המלאה ולעלות משם. בנוסף במשחק קיימים 5 מצבים נעימים וגם פה לכל מצב יש מחשבות מעלות ויש גם מחשבות מורידות, כי יש אנשים שגם במצבים ממש טובים חושבים מחשבות מורידות והמטרה היא להראות להם שכדאי לעבור למחשבות מעלות. בונוס מדהים נמצא בכל משחק : בערכת המשחק ישנם 20 קלפי משאבים פנימיים שיכולים לעזור לנו במצבים שונים כדי להגיע למחשבות המעלות.

המשחק זמין לרכישה כעת!

גלילה למעלה

אני מזמינה אותך להירשם
למועדון הלקוחות שלי
ולקבל 10% לרכישה באתר

דילוג לתוכן